Teodor Stedt snidade träfigurer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEODOR STEDT (1891-1974): 8 dlr, träsnidade figurer, merparten monogramsignerade TS, höjder ca 8-24 cm

Skador, slitage

717149

2019-12-30