Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TEODOR STEDT (1891-1974): 8 dlr, träsnidade figurer, merparten monogramsignerade TS, höjder ca 8-24 cm
Skador, slitage
717149
2019-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här