Senempire spegel

Senempire spegel
Senempire spegel
Senempire spegel
Senempire spegel
Senempire spegel
Senempire spegel

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt, bronserad, rak form tympanonformat krön, tvådelat glas, höjd 109 cm, bredd 52 cm

Slitage, äldre renovering

717150

2019-12-28