Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
VLADIMIR VELICKOVIC (1935-) Komposition, signerad samt daterad 19.10. 1983, blandteknik på papper, 39x26 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
717153
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här