Piero Dorazio serigrafi

Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi
Piero Dorazio serigrafi

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

PIERO DORAZIO (1927-2005) "Composizione", serigrafi, signerad samt daterad 1984, , XLVI/L, 69x99 cm

Proveniens: Jaakko Lindbergs samling

717155

2019-12-29