Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
PIERO DORAZIO (1927-2005) "Composizione", serigrafi, signerad samt daterad 1984, , XLVI/L, 69x99 cm
Proveniens: Jaakko Lindbergs samling
717155
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här