Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
NELLY RUDIN (född 1928): "Composition septia", signerad samt daterad -89, litografi, 4/21, 30x60 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
717159
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här