Nelly Rudin litografi

Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi
Nelly Rudin litografi

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

NELLY RUDIN (född 1928): "Composition septia", signerad samt daterad -89, litografi, 4/21, 30x60 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

717159

2019-12-29