Matti Koskela gouache

Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

MATTI KOSKELA (född 1933): "Ur serien Ljus", signerad samt daterad 1985, gouache, 64x50 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

717161

2019-12-29