Einari Wehmas oljemålning

Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning
Einari Wehmas oljemålning

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

300 EUR

EINARI WEHMAS (1898-1955) På väg till kyrkan, signerad samt daterad 8/V -39, olja på duk, uppfodrad på pannå, 46x38 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

717162

2019-12-29