Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
MATTI KOSKELA (född 1933): Ur serien "Regn", signerad samt daterad 1983, gouache, 80x62 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
717163
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här