Matti Koskela gouache

Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache
Matti Koskela gouache

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

MATTI KOSKELA (född 1933): Ur serien "Regn", signerad samt daterad 1983, gouache, 80x62 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

717163

2019-12-29