Viljo Mäkinen teckning

Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning
Viljo Mäkinen teckning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

VILJO MÄKINEN (1920-1985): Dam med katt, signerad samt daterad -75, teckning, 20x14 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

717165

2019-12-29