Klubbat för:
920 EUR
1 200 EUR
ALVAR CAWÉN (1886-1935) "Interiör (Illby källare)", signerad samt daterad 1919, olja på duk, 45x54 cm
Utställning: Thielska Galleriet 1975, Ateneum 10.11-30.12 1978
717171
2019-12-29