Klubbat för:
150 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
HOLLÄNDSK SKOLA, 1800-tal, David Teniers efterföljd, i värdshuset, olja på pannå, 37x30 cm
Zustandsbeschreibung
717172
2019-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner