Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, 61x51 cm

Dubblerad

717189

2019-12-27