Skrivbordsstol läderklädd

Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1970-tal, Ring Mekanikk, Norge, brunt läder, betsat lackerad stomme, höj och sänkbar, mekanisk skruvspärr, tiltbar, bredd 66x68 cm

Bruksslitage

717216

2019-12-23