Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets mitt, fanérad i björk samt svärtade detaljer, höjd, 151, 95x50 cm

Slitage, nyckel saknas

717235

2019-12-27