Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i valnöt samt valnötsrot, invändigt med justerbara hyllplan, höjd 226, 109x45 cm
Slitage och märken
717242
2019-12-27