Damskrivbord rokokostil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, delvis stomme i ek, fanerad i mahogny, 3 lådor i sargen, uppsats med 4 lådor och välvd lock, utdragbar skiva med grön filt, höjd ca 100 cm, 76x46 cm
Bruksslitage, repor, märken, vattenskada, skador på handtag, sprickor i lådorna, kompletterad
717243
2019-12-23