Damskrivbord rokokostil

Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, delvis stomme i ek, fanerad i mahogny, 3 lådor i sargen, uppsats med 4 lådor och välvd lock, utdragbar skiva med grön filt, höjd ca 100 cm, 76x46 cm

Bruksslitage, repor, märken, vattenskada, skador på handtag, sprickor i lådorna, kompletterad

717243

2019-12-23