Mogens Hansen bäddsoffa

Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa
Mogens Hansen bäddsoffa

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOGENS HANSEN, bäddsoffa, 1900-talets mitt, stomme i furu, teak, klädd i grön bomullstextil, uppfällbar ryggstöd, plats för ihoprullad bäddmadrass, längd ca 195, djup ca 86, rygghöjd ca 72 cm

Ingen bäddmadrass medföljer, smärre bruksslitage, smärre avslag på ryggen, målarfärg

717251

2019-12-23