Mogens Hansen bäddsoffa
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOGENS HANSEN, bäddsoffa, 1900-talets mitt, stomme i furu, teak, klädd i grön bomullstextil, uppfällbar ryggstöd, plats för ihoprullad bäddmadrass, längd ca 195, djup ca 86, rygghöjd ca 72 cm
Ingen bäddmadrass medföljer, smärre bruksslitage, smärre avslag på ryggen, målarfärg
717251
2019-12-23