Markku Salo Konungarnas Dal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARKKU SALO, skrin, konstglas, "Konungarnas Dal"-serien, signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 92/500, grönt glas, kubformad, lock, ca 15x15 cm, höjd 20 cm
Smärre slitage, två nagg vid mynning
717253
2019-12-23