Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, motiv med fiskare, olja på pannå, osignerad, handsnidad ram i trä, mått ca 86x60 cm
717256
2019-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här