Okänd Konstnär

Okänd Konstnär
Okänd Konstnär
Okänd Konstnär
Okänd Konstnär
Okänd Konstnär
Okänd Konstnär

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, motiv med fiskare, olja på pannå, osignerad, handsnidad ram i trä, mått ca 86x60 cm

717256

2019-12-23