Klubbat för:
Osåld
Utropspris
250 EUR
AIMO TUKIAINEN (1917-1996) sovande barn, a tergo signerad med dedikation samt daterad 22/12 -45, blylegering, träskiva, 17x19 cm
717260
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här