Aimo Tukiainen relief

Aimo Tukiainen relief
Aimo Tukiainen relief
Aimo Tukiainen relief
Aimo Tukiainen relief

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 EUR

AIMO TUKIAINEN (1917-1996) sovande barn, a tergo signerad med dedikation samt daterad 22/12 -45, blylegering, träskiva, 17x19 cm

717260

2020-01-15