Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i alm samt valnöt, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 81, 122x55 cm
Skiva med lagning, fanérbortfall, nyckel saknas, ett lås saknas
717262
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här