Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i alm samt valnöt, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 81, 122x55 cm

Skiva med lagning, fanérbortfall, nyckel saknas, ett lås saknas

717262

2019-12-27