Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, i smedjan, signerad, olja på duk, 27x18 cm

Veck, smärre färgbortfall

717278

2019-12-27