Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, i smedjan, signerad, olja på duk, 27x18 cm
Veck, smärre färgbortfall
717278
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här