Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERLING VALLDEBY, vägglyster respektive Madonna med barnet, bemålad gips, signerade, daterad Eve-39 respektive Eve 39, Gbg i godset, ca 40 resp 46 cm hög
nagg, visst slitage
717290
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här