Erling Valldeby vägglampa

Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLING VALLDEBY, vägglyster respektive Madonna med barnet, bemålad gips, signerade, daterad Eve-39 respektive Eve 39, Gbg i godset, ca 40 resp 46 cm hög

nagg, visst slitage

717290

2019-12-25