Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (3) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, akvarell på papper, 41,5x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador, fläckar o revor

717301

2020-01-10