Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (3) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, akvarell på papper, 41,5x33 cm, oramade
Hanteringsveck, smärre skador, fläckar o revor
717301
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här