Katarina Hård

Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATARINA HÅRD (född 1954): "Utlopp", signerad Katarina Hård, a tergo daterad 97, akryl, ca 34x21 cm

717309

2019-12-27