Butiksvitrin

Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin
Butiksvitrin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUTIKSVITRIN, 1900-talets mitt, märkt Mölnlycke, björkfanér, höjd ca 27 samt 52x42

Bruks och åldersrelaterat slitage

717316

2019-12-23