YNSKE KOOISTRA stolar för Atelier Marko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNSKE KOOISTRA, stolar, 4 st, för Atelier Marko, 1960-tal, fanerade i lackerad ek, svartlackerade stålunderreden, sitthöjd 46 cm, märkta marko

Bruksslitage, låsta hjul

717320

2019-12-23