Guéridon

Guéridon
Guéridon
Guéridon
Guéridon
Guéridon
Guéridon
Guéridon
Guéridon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERIDONG, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, förgylld, skuren dekor, höjd ca 127 cm

Avslag, slitage

717322

2019-12-27