Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 15 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6, (rammått 50x70)
717326
2019-12-23