Ed Finnell foto Sir Elton John

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40.8x50.8 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

717334

2019-12-23