Ed Finnell foto Sir Elton John
Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40.8x50.8 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
717334
2019-12-23