Oidentiferad konstnär Maleck Gokolaci

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med fyra kvinnor, akryl på duk, signerad Maleck Gokolaci samt daterad JHB -96, mått ca 60x50 cm

717340

2019-12-23