Oljemålning Johnny Oppenheimer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY OPPENHEIMER (1923-2005): Stilleben, signerad J Oppenheimer, daterad 83, olja på duk, ca 44 x 52 cm

717345

2019-12-30