Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

BANKETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, svärtat detaljer, klädd i konstskinn, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

717357

2019-12-27