Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
BANKETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, svärtat detaljer, klädd i konstskinn, sitthöjd ca 43 cm
Slitage
717357
2019-12-27