Fåtölj Junker

Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fåtölj, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i canvas, lösa plymåer, sitthöjd ca 30 cm

Mindre fläckar, bruksslitage

717368

2019-12-26