Peter Dahl tusch

Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (6) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, nedre höger hörn märkta 22/ 60/ 61/ 62/ 66/ 70, tusch och blyerts på papper, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar

717369

2020-01-10