Preben Fabricius & Jørgen Kastholm fåtölj Tulip
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, "Tulip", karmstol, Alfred Kill, Danmark, formgiven 1969, tredelad centralfot i stål på hjul, grå/brun skinnklädsel, sitthöjd 45, höjd 105 cm
Slitage och skador, torkad stoppning
717373
2019-12-23