Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (3) Figurscener, signerade och daterade Peter Dahl -75, akvarell, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad dubblerat

717396

2020-01-10