Peter Dahl akvarell o tusch

Peter Dahl akvarell o tusch
Peter Dahl akvarell o tusch
Peter Dahl akvarell o tusch
Peter Dahl akvarell o tusch
Peter Dahl akvarell o tusch
Peter Dahl akvarell o tusch

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (4) Figurscener, porträtt, komposition, signerade och daterade Peter Dahl -75, akvarell och tusch, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad dubblerat

717399

2020-01-10