Peter Dahl tusch akvarell
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (1+4) Figurscener, signerade och daterade Peter Dahl -75, tusch och akvarell, ca 29,5x20,5/ 41x33 cm, oramade
Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad med revor
717405
2020-01-10