Peter Dahl tusch akvarell

Peter Dahl tusch akvarell
Peter Dahl tusch akvarell
Peter Dahl tusch akvarell
Peter Dahl tusch akvarell
Peter Dahl tusch akvarell
Peter Dahl tusch akvarell

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (1+4) Figurscener, signerade och daterade Peter Dahl -75, tusch och akvarell, ca 29,5x20,5/ 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad med revor

717405

2020-01-10