Linnehanddukar 19 st hellinne

Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LINNEHANDDUKAR, 19 dlr, hellinne, 1900-talets mitt, 11 st med meanderbård samt monogram, 5 st randig dekor samt monogram, 3 st blommig dekor, mått ca 74x54 cm

Smärre bruksslitage

717407

2019-12-25