Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYSKRIN, 1800-talets början, empire, rött läder, försilvrade beslag, inredning saknas, höjd 11,5, 23x16 cm
Slitage, nyckel saknas, inredning saknas
717416
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här