Syskrin 1800-tal

Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYSKRIN, 1800-talets början, empire, rött läder, försilvrade beslag, inredning saknas, höjd 11,5, 23x16 cm

Slitage, nyckel saknas, inredning saknas

717416

2019-12-27