Tanka

Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANKA, Tibet, 1900-tal, motiv med figurscener, motivmått ca 55x41 cm

Slitage

717417

2019-12-25