Cornelis van Beverloo Corneille
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): L´amour au jour le jour 8, signerad och daterad Corneille -96, blindstämpel Edition GKM Suede, numrerad 151/200, silkscreen, bladmått ca 42x57,5 cm,
Oramad
717419
2019-12-25