Cornelis van Beverloo Corneille

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): L´amour au jour le jour 8, signerad och daterad Corneille -96, blindstämpel Edition GKM Suede, numrerad 151/200, silkscreen, bladmått ca 42x57,5 cm,

Oramad

717419

2019-12-25