Iron digital print
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IRON (samtida): "Vildhjärta", litografi, Pippi Långstrump porträtterad med pensel i handen och en färgburk på marken, signerad samt numrerad "Iron", 22/250, bildmått ca 39x39, oramat blad
717425
2019-12-30