Iron digital print

Iron digital print
Iron digital print
Iron digital print
Iron digital print

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IRON (samtida): "Vildhjärta", litografi, Pippi Långstrump porträtterad med pensel i handen och en färgburk på marken, signerad samt numrerad "Iron", 22/250, bildmått ca 39x39, oramat blad

717425

2019-12-30