Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): "Ankargränd, vids stortorget, Stockhholm, signerad samt daterad a tergo Hj, Stååt 1953, olja på pannå, 39x27 cm

717428

2019-12-23